İade ve Değişimler:

Lütfen Dikkat:  Geri iade nakliye maliyeti, ağırlığa dayalı bir tahmindir, maliyet, büyük veya alışılmadık paket boyutlarına göre değişebilir.

Satın alma işleminizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Siparişinizden memnun kalmadığınız takdirde iade ve değişim için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. İade veya değişim için siparişinizi orijinal faturası ile birlikte orijinal ambalajında ​​yerel mağazanıza getirebilirsiniz. Mağaza içi iade yaptığınızda ek nakliye veya yeniden stoklama ücreti alınmaz, ancak siparişinizin orijinal nakliye ücreti iade edilmez. Veya siparişinizin alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde siparişinizi bize iade edin ve size nakliye masrafları çıkarılarak size geri ödeme veya değişim yapacağız. Gümrükleme ürünlerinin nihai satış olduğunu ve iade edilemeyeceğini lütfen unutmayın

Makbuzla İade:

Yeniden satılabilir durumda orijinal faturasıyla birlikte iade edilen mallar, orijinal teklif sahibine iade edilebilir. Geri ödemeyi işlemek için orijinal kredi kartı ve/veya banka kartı (varsa) ibraz edilmelidir. Kredi kartına veya nakde iade veya değişim yapılırken 10.00 tl’yi aşan işlemler için bir kimlik belgesi gerekir. adı ve adresi ile sunulacaktır.

Makbuzsuz İade:

Makbuzu olmayan ürünlerin geri iadesi maalesef mümkün değildir.

Yurtdışından İade:

Belirli ürünler ve varış yerleri için nakliye kısıtlamaları geçerli olabilir.

Kargo SeçenekleriKargo SüresiÜcret
Yurtdışı Kargo 7 – 14 iş günüİleitşim
Yurtiçi Kargo3 – 5 iş günüÜcretsiz
0
Back to Top

Haydi istediğiniz ürünü bulalım!

Ürün Sepetinize Eklendi